Přehled výstav realizovaných v GALERII MAGNA od roku 2000
 
rok 2000 Jan Smetana (Praha) – kresby
  Richard Konvička (Praha) – obrazy
  Oldřich Smutný (Praha) – monotypy
  Luboš Jarcovják (Zlín) – sochy
  Josef Hampl (Praha) – šité koláže
  Miroslav Šnajdr (Olomouc) – obrazy
  Ondřej Michálek (Olomouc) – tištěné obrazy
rok 2001 Tamara Klimová (Bratislava) – grafiky
  KVT OU Ostrava – studenti ateliéru grafiky Eduarda Ovčáčka
  Eduard Ovčáček (Ostrava) – serigrafie
  Ivan Ouhel (Praha) – obrazy
  Věra Janoušková (Praha) – koláže, smalty
  Ivan Komárek (Praha) – obrazy
  Anežka Kovalová (Sobotín) – mezi malbou a kresbou
  Eugeniusz Delekta (Cieszyn) – grafiky
  Miroslav Štolfa (Brno) – kresby, obrazy
rok 2002 KVT OU Ostrava studenti ateliéru alternativních forem Petra Lysáčka
  Ivo Sedláček a Radim Hanke (Zlín) – obrazy,sochy
  Oldřich Smutný (Praha) – dřevíčka
  Jan Hendrych (Praha) – sochy
  Eva Adamcová (Praha) – grafiky, koláže
  Jozef Jankovič (Bratislava) – obrazy
  Rudolf Fila (Bratislava) – práce na papíře
  Jan Herma (Cieszyn) – sochy
  Jan Hladík (Praha) – grafiky, goblény
  Zbyněk Janáček (Ostrava) – grafiky
rok 2003 KVT OU Ostrava studenti ateliéru kresby Eduarda Halberštáta
  Miroslav Šnajdr ml. (Olomouc) – obrazy – Hrdinové
  Václav Cigler (Praha) – skleněné objekty a projekty v krajině
  František Řezníček (Ostrava) – fotografie
  KONTAKTY II – výstava výsledků workshopů studentů (ČR, Polsko)
  Jaroslava Pešicová (Praha) – grafiky
  František Hodonský (Praha) – matrice a dřevořezy
  Dagmar Hochová (Praha) – fotografie
  Leonid Ochrymčuk (Brno) – obrazy
rok 2004 Miloslav Chlupáč (Praha) – obrazy, plastiky
  Oldřich Kulhánek (Praha) – grafiky
  Jenny Hladíková (Praha)- grafiky, tapiserie
  Klára Bočkayová (Bratislava) – obrazy
  Katedra výtvarné tvorby OU – Mezinárodní workshop serigrafie student (Polsko, Slovensko, Slovinsko, Česká republika)
  Jiří Šalamoun (Praha) – volná grafika
  Pavel Mühlbauer (Praha)- obrazy, kvaše
  Marius Kotrba (Rožnov pod Radhoštěm) – obrazy
rok 2005 Ivan Titor (Ostrava) – obrazy, pastely
  Hana Purkrábková (Praha) – sochy, kresby
  Xénia Hoffmeisterová (Praha) – obrazy, kresby
  Juraj Meliš (Bratislava) – plastiky, kresby
  Eduard Ovčáček (Ostrava) – instalace
  Eva Brodská (Praha) – gobelíny, kresby
  Václav Ciegler (Praha) – kresby, sklo
  Dvě města, dvě univerzity – výstava fotografií polských a českých studentů
rok 2006 Jaroslav Hovadík (Litoměřice) - objekty, kresba
  Eduard Halberštát (Ostrava) - malba, kresba, grafika
  Hana Hamplová (Praha)
  Dorota a Rudolf Filovi (Bratislava)
  Milan Bočkay (Bratislava)
  Běla Kolářová
  Jiří Beránek (Praha)
  Jiří Sozanský (Praha)
  Jaroslava Severová (Praha) – grafika
rok 2007 Ivan Bukovský (Příbram) - obrazy
  Ivan Komárek (Praha) - obrazy, kresby
  Vojtech Kolenčík (Bratislava) - kresby, grafiky
  Karel Vysušil (Praha) - koláž, grafiky
  Berenika Ovčáčková (Praha) - grafiky
  Aleš Ogoun (Praha) - obrazy
  Karel Pauzer (Praha) - plastiky, kresby
  Jan Hladík (Praha) - obrazy
rok 2008
Marie Blabolilová - obrazy, grafiky
  Ladislav Hubeňák – obrazy, kresby
  Pavel Mühlbauer – obrazy, kresby
  Ivan Ouhel – obrazy
  Svatoslav Böhm – dřevěné reliéfy
  Václav Kiml – obrazy a monotypy
  Richard Konvička – obrazy
  Jitka Válová – lité kresby
rok 2009
Marian Meško (Bratislava) - kresby a obrazy
  Vladimír Kordoš (Bratislava) – výběr z tvorby
  Jiří Lindovský (Olomouc, Praha) – kresby
  Petr Šmaha (Praha) – kombinovaná technika
  Vojtěch Adamec (Štíty u Chlumce nad Cidlinou) – kresby a drobná plastika
  Igor Minárik (Bratislava) – asambláže
  Václav Bláha (Praha) – kresby a obrazy
  Oldřich Tichý (Sázava) – obrazy
rok 2010
Jana Šmolková (Ostrava) - obrazy, keramika, koláže
  Pavel Preisner (Zlín) - obrazy
  Jiří Mikeska (Buková u Příbrami) - kresby, obrazy
  Tomáš Švéda (Malíkov u Jindřichova Hradce) - kresby, obrazy
  Dva regiony na hranici - fotografie
  Eva Cisárová- Mináriková (Bratislava)- textilní objekty, citace
  Zdeněk Macháček (Zlín) - obrazy, objekty a Radim Hanke (Zlín) - sochy
  Luděk Filipský - kresby, obrazy
rok 2011
Fanis Ainacidis (Ostrava) - grafiky
  Jan Spěváček (Brno) - obrazy
  Jindra Viková (Benice u Prahy) - plastiky a objekty
  Roman Brichcín (České Budějovice) - obrazy
  Jan Valečka (Praha) - obrazy
  Jiří Mědílek (Zbraslav u České Skalice) - obrazy
  Karel Rechlík (Brno) - obrazy, kresby, vitráže
rok 2012
René Hábl, Petr Horák (Malenovice u Zlína, Milotice u Kyjova) - obrazy, plastiky
  Lukáš Miffek (Praha) - obrazy
  Josef Mžyk (Praha) - obrazy
  Miloš Ševčík (Praha) - obrazy
  Mikoláš Axmann (Praha) - grafiky
  Vladimír Novák (Praha) - obrazy, kresby
  Petr Kunčík, Martin Čada (Brno, Zlín) - obrazy
rok 2013
Michal Singer (Praha) - malby, kresby
  Jiří Hauschka (Praha) - malby
  Patrik Hábl (Praha) - malby
  Jozef Jankovič - Palo Macho (Bratislava) - skleněné objekty
  Stefan Milkov (Praha) - plastiky, malby

 

Ivo Sedláček (Zlín) - kombinovaná technika

rok 2014

 

 

 

 

 

 

rok 2015

 

 

 

 

 

 

Václav Malina (Plzeň) - malby

Michal Cimala - malby a hudební objekty

Karel Jerie - malby

Petr Holub - sochy a kresby 

Karel Balcar - malby

Jiří Kačer - sochy a velkoformátové grafiky

MICL - malby a sochy

BAnda - konfrontační výstava 5 malířských směrů

Jiří Načeradský - malby, kresby a grafiky

Otto Placht - malby

Michal Gabriel - sochy

Karel Valter - malby, kresby a grafiky

Dana Zámečníková - sochy a závěsné objekty

Jiří Sopko - malby, kresby a grafiky

rok 2016

 

 

 

 

 

 

Vladimír Bachorík - skleněné objekty a kresby

Jindra Viková - závěsné objekty a sochy

Čestmír Suška - sochy a grafiky

Lubomír Typlt - malby a kresby

Jan Poupě - malby a kresby

Lukáš Miffek - malby

rok 2017

 

 

 

 

 

 

Jan Spěváček - malby

David Moješčík - sochy

Pavel Besta - malby

Josef Mžyk - malby

Václav Malina - malby

Kurt Gebauer - malby a kresby

Roman Hudziec - malby

   


„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich